Sesja ślubna

TRWAJĄ ZAPISY NA REPORTAŻ ŚLUBNY 2020 / 2021

Jeśli czytacie ten tekst, to GRATULUJĘ! Podjęliście bardzo piękną i ważną decyzje o byciu razem aż do końca życia! Wiem też, że wybór fotografa na Wasz ślub, również nie jest prostym zadaniem, dlatego opisze Wam mój styl pracy. Mam nadzieję, że spodoba Wam się tak samo, jak moje zdjęcia 🙂

Ze wszystkich rzeczy, w które inwestujecie w dniu ślubu - tylko zdjęcia i wspomnienia zostaną z Wami na zawsze.

Rozbudowane menu, którego nikt nie zje, balony, samochód, dekoracje….To tylko rzeczy materialne, które po ślubie będą do wyrzucenia. O których już nikt nie będzie pamiętał. A zdjęcia? Zostaną z Wami na całe życie i uwierzcie mi, że Waszych gości weselnych ucieszy bardziej galeria zdjęć na których są i wyszli super, a nie kolejna porcja specjalnie upieczonego ciasta. Nie warto na tym oszczędzać. ŚLUBU NIE DA SIĘ POWTÓRZYĆ. Nikt z Waszych bliskich robiących zdjęcia, nie będąc w branży ślubnej – nie jest w stanie złapać tych emocji, tej miłości i wzruszeń. Zaufajcie mi 🙂 

Od lat spotykam się z Wami, poznaje Wasze potrzeby i na podstawie rozmów z Wami – stworzyłam jeden pakiet dopasowane do Waszych oczekiwań.

INWESTYCJA

REPORTAŻ ŚLUBNY

12 godzin pracy fotografa

drewniany pendrive 16 GB

minimum 500 zdjęć

prywatna galeria dla gości

autorska obróbka zdjęć

zniżka -15% na kolejne sesje

zdjęcia otrzymacie po 60 dniach

fotoalbum ślubny 20×20

mini sesja w dniu ślubu ( 15-20 min)

sesja z gośćmi (30 min)

od 3 800 zł

Sesja ślubna 36

dodatkowe usługi

Oferta jest otwarta dla Was. Możecie rozszerzyć podstawowy pakiet o sesje plenerową w inny dzień, sesje narzeczeńską oraz albumy ślubne.

Sesja ślubna 37

SESJa poślubna

Na sesje umawiamy się w inny dzień, żeby nie popsuć tej wyjątkowej atmosfery i nie zabierać pary młodej z wesela. Wspólnie ustalimy miejsce i pomysły na sesje.

Sesja ślubna 38

sesja narzeczeńska

To świetny pomysł, żeby oswoić się z aparatem i wykorzystać zdjęcia z sesji na swoim ślubie lub jako prezent dla rodziców

Sesja ślubna 39

albumy / fotobraz

Podaruj bliskim dodatkowy album ślubny lub piękny fotoobraz

mój styl fotografii

sprawdź czy do siebie pasujemy

Chciałabym, żebyście w tym wyjątkowym dla Was dniu – zapomnieli o tym, że wynajęliście fotografa i skupili się na sobie, swoim szczęściu oraz celebrowaniu tego dnia najlepiej jak potraficie. Bo to tylko JEDEN dzień. Dlaczego nie martwcie się tym, jak wyglądacie, co powinniście zrobić według harmonogramu, jak macie się ustawić do zdjęcia, bo to nie jest istotne. Nie jestem reżyserką, tylko reportażystką. Doceniam, zauważam i uwieczniam to, co jest w tym dniu najpiękniejsze. Uwielbiam radość, autentyczność i prawdziwe emocje. 

 Nie ustawiam Was, nie musicie sztucznie pozować i uśmiechać się do zdjęć. Zawsze staram się pokazać Was z tej naturalnej strony, której na co dzień nie dostrzegacie i uwiecznić Waszą miłość w formacie JPG. Kiedy uśmiechacie się podczas pocałunku, kiedy wzruszacie się na przysiędze, kiedy bawicie się na weselu tak, jakby świat nie istniał… TO JEST NAJWAŻNIEJSZE ! Bo jeśli Wy będziecie uśmiechnięci, naturalni i szczęśliwi, to na moich zdjęciach zawsze będziecie wyglądać pięknie.

ZRÓBMY RAZEM COŚ PIĘKNEGO

NIE ZNALAZŁEŚ OFERY DLA SIEBIE?

Napisz do mnie, opowiedz o swoich potrzebach i stworzę ofertę dopasowaną do Ciebie

nasza historia zaczyna się od Twojej wiadomości