REPORTAŻ ŚLUBNY / WROCŁAW

TRWAJĄ ZAPISY NA REPORTAŻ ŚLUBNY 2020 / 2021

Jeśli czytacie ten tekst, to GRATULUJĘ! Podjęliście bardzo piękną i ważną decyzje o byciu razem aż do końca życia! Wiem też, że wybór fotografa na Wasz ślub, również nie jest prostym zadaniem, dlatego opisze Wam mój styl pracy. Mam nadzieję, że spodoba Wam się tak samo, jak moje zdjęcia 🙂

Ze wszystkich rzeczy, w które inwestujecie w dniu ślubu - tylko zdjęcia i wspomnienia zostaną z Wami na zawsze.

OFERTA ŚLUBNA 2020 / 2021

Od lat spotykam się z Wami, poznaje Wasze potrzeby i na podstawie rozmów z Wami – stworzyłam jeden pakiet dopasowane do Waszych oczekiwań.

INWESTYCJA

cena zaczyna się od 3800 zł
  • 12 godzin pracy fotografa
  • 500 obrobionych zdjęć
  • galerie dla gości online
  • autorska obróbka zdjęć
  • zniżka -20% na kolejne sesje
  • 60 dni oczekiwania na zdjęcia
  • fotoalbum 20x20
  • mini sesja w dniu ślubu
  • sesja z gośćmi
promocja
REPORTAŻ ŚLUBNY / WROCŁAW 1

dobierz dodatki

Oferta jest otwarta dla Was. Możecie rozszerzyć podstawowy pakiet o sesje plenerową w inny dzień, sesje narzeczeńską oraz albumy ślubne.

SESJa poślubna

Na sesje umawiamy się w inny dzień, żeby nie popsuć tej wyjątkowej atmosfery i nie zabierać pary młodej z wesela. Wspólnie ustalimy miejsce i pomysły na sesje.

sesja narzeczeńska

To świetny pomysł, żeby oswoić się z aparatem i wykorzystać zdjęcia z sesji na swoim ślubie lub jako prezent dla rodziców

albumy / fotobraz

Podaruj bliskim dodatkowy album ślubny lub piękny fotoobraz

pytania i szczegóły

 Dziękuję Ci, cieszę się bardzo! Wystarczy, że napiszesz do mnie email patrycja.kurzepa@gmail.com lub napiszesz wiadomość w zakładce KONTAKT. Opisz mi szczegółowo Twoją wizję na zdjęcia, ustalimy miejsce i termin. Jeśli jesteś zainteresowany zdjęciami ślubnymi – zapytaj o wolny termin i spotkajmy się na kawie. Odpowiem na wszystkie Wasze pytania, lepiej się poznamy i pokaże Wam moje pełne portfolio ślubne wraz z fotoalbumem.

Moje zdjęcia są jasne, naturalne, spontaniczne i kolorowe. Uwielbiam pastelowe odcienie, radość i pokazywanie pozytywnych emocji w niezwykle barwny i bajkowy sposób. Nie lubię pozowania i sztywnego ustawiania, bo to totalnie nie w moim stylu. Staram się wprowadzać luźną i wesołą atmosferę, dzięki której poczujecie się na tyle dobrze, że pozowanie będzie dla Was naturalną przyjemnością.

Jeśli zarezerwujecie termin to umawiamy się na dobrą kawę, żeby omówić wszystkie szczegóły i Wasze potrzeby odnośnie zdjęć ślubnych. Na spotkanie przynoszę ze sobą zawsze przykładowy fotoalbum, pełne portfolio ślubne oraz umowę jeśli byście byli już zdecydowani i chcieli ją ze mną podpisać.  Wiem, że często bywacie za granicą i nie macie możliwości spotkania się ze mną przed ślubem – wtedy możemy ustalać wszystko poprzez email.

Przede wszystkim pamiętajcie o tym, żeby zabrać ze sobą dobry humor i uśmiech 🙂 Nie musicie niczego się obawiać, postaram się zadbać o swobodną i luźną atmosferę, podczas której nie będziecie czuć się skrępowani. Przed sesją zawsze chcę Was lepiej poznać, żeby przyjemniej nam się razem pracowało i spędzało miło czas. Dodatkowo polecam zabrać kilka ulubionych przez Was stylizacji oraz ewentualne inspiracje do zdjęć, jakie chcielibyście mieć. Zależy mi na tym, żeby zrealizować Waszą wizje jak najlepiej potrafię, więc robimy zdjęcia do momentu, aż uda nam się stworzyć ten efekt który Was zadowala. Ponoć sesja ze mną przypomina spotkanie z dobrą koleżanką, której ‘efektem ubocznym’ są fajne zdjęcia 🙂

W przypadku ślubów oddaje ok 500 zdjęć, w zależności od ilości gości i atrakcji na weselu. Z doświadczenia wiem, że taka ilość oddanego materiału jest idealna by stworzyć Waszą piękną historię do której można wracać po latach i nigdy się nie znudzi 🙂  W przypadku zdjęć portretowych i rodzinnych 25 zdjęć, starannie przerobionych i w największej rozdzielczości.

W przypadku ślubów są to spersonalizowane pendrive. W przypadku zdjęć indywidualnych – wysyłam emailem w najwyższej rozdzielczości plikach JPG lub udostępniam na swoich wirtualnym dysku do pobrania. 

To trochę tak, jakbym dała Wam nieskończony produkt. Oddaje tylko wyselekcjonowane i starannie obrobione przeze mnie zdjęcia, ponieważ jest to również część mojej pracy.

BOLESŁAWIEC / WROCŁAW 

Pracuje na pełnoklatkowych aparatach firmy Nikon oraz jasnych obiektywach.

W przypadku zdjęć ślubnych – jest to okres ok dwóch miesięcy. W przypadku zdjęć portretowych – zdjęcia oddaję w ciągu 7 dni. W przypadku eventów jest to termin 14 dni

Tak, ale wyłącznie w przypadku fotografowania w ciemniejszych pomieszczeniach i na sali weselnej podczas zabawy. Zdecydowana większość moich sesji powstała przy wykorzystaniu naturalnego światła, które uwielbiam!

Tak posiadam pozwolenie z kurii Legnickiej, dzięki czemu wiem jak fotografować uroczystość w taki sposób, by nikomu jej nie zakłócać i stać się dla Was niezauważalna 🙂

ZAREZERWUJ TERMIN

Ciesze się bardzo, że chcesz ze mną współpracować 🙂 Napisz mi proszę szczegółowo czego potrzebujesz, a ja stworzę dla Ciebie dopasowaną ofertę 🙂