SESJA PORTRETOWA

NIE MUSISZ BYĆ MODELKĄ- JA SPRAWIĘ, ŻE DOKŁADNIE TAK SIĘ BĘDZIESZ CZUĆ.

Na takiej sesji to Ty jesteś najważniejsza! Chcę, żebyś czuła się pięknie, swobodnie i naturalnie, dlatego zawsze dbam o luźny klimat podczas sesji. Każda z Was jest wyjątkowa i ta sesja jest po to, żeby Wam to udowodnić, przypomnieć i stworzyć piękną pamiątkę. Bo dopiero kiedy akceptujecie siebie, to będziecie szczęśliwe – a jak jesteście szczęśliwe – jesteście najpiękniejsze!

600 zł

900 zł

1300 zł

ważne informacje

REZERWACJA

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia, napisz do mnie email lub przez formularz kontaktowy patrycja.kurzepa.@gmail.com i opisz mi swoją wymarzoną sesje, którą mogę dla Ciebie zrealizować.  Jeśli będę miała wolny termin, pomogę Ci przygotować się do sesji, doradzę i podpowiem co ubrać. Potwierdzeniem rezerwacji terminu jest wpłata 100 zł zadatku na podane konto bankowe. 

SESJA

Spotykamy się w wybranym przez nas wspólnie miejscu w plenerze, mieszkaniu lub w studio. Makijaż i fryzjerkę zarezerwuj sobie przed sesja jeśli masz ochotę. Zabierz ze sobą koniecznie dobry humor 🙂 Podczas sesji pomagam Wam się ustawiać, dobierać stylizacje i tworzyć z Wami naturalny, pełen emocji klimat do zdjęć 😉 Płatność następuje w dniu sesji. 

PO SESJI

Następnego dnia po sesji, wysyłam Ci link do wszystkich wyselekcjonowanych zdjęć do wyboru według wybranego pakietu. Wybrane przez Ciebie zdjęcia poddane są starannej obróbce graficznej i odsyłane elektronicznie w ciągu 7 dni w najwyższej jakości gotowej do wydruku. Każde kolejne zdjęcie poza pakietem kosztuje 25 zł. 

WYDRUKI

Wybierasz pakiet z wydrukami? Cudownie! Uwielbiam drukowanie zdjęć w formie fotoalbumy, odbitek lub dużego fotoobrazu do powieszenia na ścianę! Daj znac czego potrzebujesz, a stworze dla Ciebie wydruki najwyższej jakości, które dostarczę Ci osobiście.

napisz do mnie

nasza historia zaczyna się od Twojej wiadomości