SESJA BIZNESOWA / WROCŁAW

Chcę, żeby zdjęcia, które razem stworzymy jak najlepiej opisywały Ciebie, osobowość Twojej firmy oraz produktu. W dzisiejszych czasach wizerunek w sieci jest niezwykle ważny. Musisz dać się ludziom poznać z jak najlepszej strony – i ja Ci w tym pomogę tworząc unikalne fotografie w stu procentach odzwierciedlające to, kim jesteś i czym się zajmujesz – by przyciągnąć do Ciebie Twoich idealnych Klientów. Pamiętaj, że ludzie kupują od ludzi – których lubią, więc daj się poznać i zadbaj o swój profesjonalny wizerunek, który pomoże Ci się wyróżni na tle innych. Sesja biznesowa jest idealna dla przedsiębiorców, twórców i blogerów, którzy potrzebują uszytej na miarę sesji zdjęciowej do wzmacniania oraz kreowania swojej marki osobistej na stronach internetowych, kampaniach reklamowych i mediach społecznościowych. Wspólnie opowiemy historie Twojej marki osobistej !

600 zł

900 zł

1300 zł

ważne informacje

REZERWACJA

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia, napisz do mnie email lub przez formularz kontaktowy patrycja.kurzepa.@gmail.com i opisz mi swoją wymarzoną sesje, którą mogę dla Ciebie zrealizować.  Jeśli będę miała wolny termin, pomogę Ci przygotować się do sesji, doradzę i podpowiem co ubrać. Potwierdzeniem rezerwacji terminu jest wpłata 100 zł zadatku na podane konto bankowe. 

SESJA / MAKIJAŻ

Spotykamy się w wybranym przez nas wspólnie miejscu w plenerze, mieszkaniu lub w studio. Makijaż i fryzjerkę zarezerwuj sobie przed sesja jeśli masz ochotę. Zabierz ze sobą koniecznie dobry humor 🙂 Podczas sesji pomagam Wam się ustawiać, dobierać stylizacje i tworzyć z Wami naturalny, pełen emocji klimat do zdjęć 😉 Płatność następuje w dniu sesji. 

PO SESJI

Następnego dnia po sesji, wysyłam Ci link do wszystkich wyselekcjonowanych zdjęć do wyboru według wybranego pakietu. Wybrane przez Ciebie zdjęcia poddane są starannej obróbce graficznej i odsyłane elektronicznie w ciągu 7 dni w najwyższej jakości gotowej do wydruku. Każde kolejne zdjęcie poza pakietem kosztuje 25 zł. 

WYDRUKI

Wybierasz pakiet z wydrukami? Cudownie! Uwielbiam drukowanie zdjęć w formie fotoalbumy, odbitek lub dużego fotoobrazu do powieszenia na ścianę! Daj znac czego potrzebujesz, a stworze dla Ciebie wydruki najwyższej jakości, które dostarczę Ci osobiście.

napisz do mnie

nasza historia zaczyna się od Twojej wiadomości