0

Dziękuje za zainteresowanie moją ofertą 🙂

Jeśli czytacie ten tekst, to GRATULUJĘ! Podjęliście bardzo piękną i ważną decyzje o byciu razem aż do końca życia! Wiem też, że wybór fotografa na Wasz ślub, również nie jest prostym zadaniem, dlatego opisze Wam mój styl pracy. Mam nadzieję, że spodoba Wam się tak samo, jak moje zdjęcia 🙂

Ze wszystkich rzeczy, w które inwestujecie w dniu ślubu – tylko zdjęcia i wspomnienia zostaną z Wami na zawsze.

OFERTA ŚLUBNA 1
patrycjakurzepa-2
patrycjakurzepa-3
patrycjakurzepa-11
patrycjakurzepa-20
patrycjakurzepa-26
patrycjakurzepa-32
patrycjakurzepa-33
patrycjakurzepa-18
patrycjakurzepa-34
patrycjakurzepa-27
patrycjakurzepa-36
patrycjakurzepa-37
patrycjakurzepa-40
patrycjakurzepa-41
patrycjakurzepa-43
patrycjakurzepa-42
patrycjakurzepa-61
patrycjakurzepa-45
OFERTA ŚLUBNA 2
patrycjakurzepa-31
patrycjakurzepa-46
patrycjakurzepa-47
patrycjakurzepa-48
patrycjakurzepa-49
patrycjakurzepa-50
patrycjakurzepa-51
patrycjakurzepa-62
patrycjakurzepa-52
patrycjakurzepa-55
patrycjakurzepa-56
patrycjakurzepa-44
patrycjakurzepa-60
patrycjakurzepa-70
patrycjakurzepa-57
patrycjakurzepa-69
patrycjakurzepa-72
DSC_1066
patrycjakurzepa-54
patrycjakurzepa-71
OFERTA ŚLUBNA 3
patrycja kurzepa portfolio-178
patrycja kurzepa portfolio-64
DSC_0434
patrycja kurzepa portfolio-63
patrycja kurzepa portfolio-71
patrycjakurzepa-58
patrycja kurzepa portfolio-72
patrycja kurzepa portfolio-77
patrycja kurzepa portfolio-94
patrycja kurzepa portfolio-99
patrycja kurzepa portfolio-101
patrycja kurzepa portfolio-90
patrycja kurzepa portfolio-108
patrycja kurzepa portfolio-176
patrycja kurzepa portfolio-117
patrycja kurzepa portfolio-126
patrycja kurzepa portfolio-166
patrycja kurzepa portfolio-150
patrycja kurzepa portfolio-172
patrycja kurzepa portfolio-131
patrycja kurzepa portfolio-83
OFERTA ŚLUBNA 4
patrycja kurzepa portfolio-145
patrycja kurzepa portfolio-143
patrycja kurzepa portfolio-182
patrycja kurzepa portfolio-186
patrycja kurzepa portfolio-180
patrycja kurzepa portfolio-191
patrycja kurzepa portfolio-154

Previous
Next

Chciałabym być dla Was kimś więcej, niż tylko fotografem, który zrobił Wam zdjęcia ślubne. Chcę stworzyć z Wami relacje, która mam nadzieję – będzie towarzyszyć Wam przez całe życie. Pięknych chwil godnych zapamiętania jest całe mnóstwo. Jeśli więc zobaczysz na moich zdjęciach coś wyjątkowego, coś co sprawi, że zatrzymasz się przy nich na dłużej – napisz do mnie.

OFERTA ŚLUBNA 2020 / 2022

Od lat spotykam się z Wami, poznaje Wasze potrzeby i na podstawie rozmów z Wami – stworzyłam jeden pakiet dopasowane do Waszych oczekiwań.

INWESTYCJA

promocja

3 600 zł

OFERTA ŚLUBNA 5
OFERTA ŚLUBNA 6

dobierz dodatki

Oferta jest otwarta dla Was. Możecie rozszerzyć podstawowy pakiet o sesje plenerową w inny dzień, sesje narzeczeńską oraz albumy ślubne.

SESJa poślubna

Na sesje umawiamy się w inny dzień, żeby nie popsuć tej wyjątkowej atmosfery i nie zabierać Was z wesela. Wspólnie ustalimy miejsce i pomysły na sesje.

1000 zł

sesja narzeczeńska

To świetny pomysł, żeby oswoić się z aparatem i wykorzystać zdjęcia z sesji na swoim ślubie lub jako prezent dla rodziców.

600 zł 

albumy / fotobraz

Podaruj bliskim dodatkowy album ślubny lub piękny fotoobraz.

350 zł 

 

ZAREZERWUJ TERMIN

Jeśli podoba Ci się moja praca i chcesz, żebym była fotografem na Twoim ślubie – wyślij wiadomość i napisz mi szczegółowe informacje o Waszym cudownym dniu. Chciałabym Was lepiej poznać. Jeśli termin będę miała wolny – umówimy się na spotkanie przy dobrej kawie, omówimy harmonogram Waszego ślubu, podpowiem Wam, doradzę, pokaże również albumy i całe portfolio moich zdjęć ślubnych.  Rezerwuje maksymalnie 20 ślubów rocznie, żeby poświęcić każdemu z nich wystarczającą ilość energii, pracy i czasu więc zarezerwujcie termin jak najszybciej by mieć pewność, że będę do Waszej dyspozycji 🙂

WAŻNE INFORMACJE

Podobają mi się Twoje zdjęcia. Jak mogę zarezerwować sesje?

 Dziękuję Ci, cieszę się bardzo! Wystarczy, że napiszesz do mnie email patrycja.kurzepa@gmail.com lub napiszesz wiadomość w zakładce KONTAKT. Opisz mi szczegółowo Twoją wizję na zdjęcia, ustalimy miejsce i termin. Jeśli jesteś zainteresowany zdjęciami ślubnymi – zapytaj o wolny termin i spotkajmy się na kawie. Odpowiem na wszystkie Wasze pytania, lepiej się poznamy i pokaże Wam moje pełne portfolio ślubne wraz z fotoalbumem.

Jak opisałabyś styl swoich zdjęć?

Moje zdjęcia są jasne, naturalne, spontaniczne i kolorowe. Uwielbiam pastelowe odcienie, radość i pokazywanie pozytywnych emocji w niezwykle barwny i bajkowy sposób. Nie lubię pozowania i sztywnego ustawiania, bo to totalnie nie w moim stylu. Staram się wprowadzać luźną i wesołą atmosferę, dzięki której poczujecie się na tyle dobrze, że pozowanie będzie dla Was naturalną przyjemnością.

Jak wygląda spotkanie z Tobą przed ślubem?

Jeśli zarezerwujecie termin to umawiamy się na dobrą kawę, żeby omówić wszystkie szczegóły i Wasze potrzeby odnośnie zdjęć ślubnych. Na spotkanie przynoszę ze sobą zawsze przykładowy fotoalbum, pełne portfolio ślubne oraz umowę jeśli byście byli już zdecydowani i chcieli ją ze mną podpisać.  Wiem, że często bywacie za granicą i nie macie możliwości spotkania się ze mną przed ślubem – wtedy możemy ustalać wszystko poprzez email.

O czym mamy pamiętać przed i podczas sesji?

Przede wszystkim pamiętajcie o tym, żeby zabrać ze sobą dobry humor i uśmiech 🙂 Nie musicie niczego się obawiać, postaram się zadbać o swobodną i luźną atmosferę, podczas której nie będziecie czuć się skrępowani. Przed sesją zawsze chcę Was lepiej poznać, żeby przyjemniej nam się razem pracowało i spędzało miło czas. Dodatkowo polecam zabrać kilka ulubionych przez Was stylizacji oraz ewentualne inspiracje do zdjęć, jakie chcielibyście mieć. Zależy mi na tym, żeby zrealizować Waszą wizje jak najlepiej potrafię, więc robimy zdjęcia do momentu, aż uda nam się stworzyć ten efekt który Was zadowala. Ponoć sesja ze mną przypomina spotkanie z dobrą koleżanką, której ‘efektem ubocznym’ są fajne zdjęcia 🙂

Ile oddajesz zdjęć?

W przypadku ślubów oddaje ok 500 zdjęć, w zależności od ilości gości i atrakcji na weselu. Z doświadczenia wiem, że taka ilość oddanego materiału jest idealna by stworzyć Waszą piękną historię do której można wracać po latach i nigdy się nie znudzi 🙂  W przypadku zdjęć portretowych i rodzinnych 25 zdjęć, starannie przerobionych i w największej rozdzielczości.

W jaki sposób oddajesz zdjęcia?

W przypadku ślubów są to spersonalizowane pendrive. W przypadku zdjęć indywidualnych – wysyłam emailem w najwyższej rozdzielczości plikach JPG lub udostępniam na swoich wirtualnym dysku do pobrania. 

Dlaczego nie oddajesz wszystkich zdjęć?

To trochę tak, jakbym dała Wam nieskończony produkt. Oddaje tylko wyselekcjonowane i starannie obrobione przeze mnie zdjęcia, ponieważ jest to również część mojej pracy.

W jakich miastach pracujesz?

BOLESŁAWIEC / WROCŁAW 

Jakim aparatem robisz zdjęcia?

Pracuje na pełnoklatkowych aparatach firmy Nikon oraz jasnych obiektywach.

Kiedy możemy się spodziewać zdjęć?

W przypadku zdjęć ślubnych – jest to okres ok dwóch miesięcy. W przypadku zdjęć portretowych – zdjęcia oddaję w ciągu 7 dni. W przypadku eventów jest to termin 14 dni

Czy używasz lampy błyskowej?

Tak, ale wyłącznie w przypadku fotografowania w ciemniejszych pomieszczeniach i na sali weselnej podczas zabawy. Zdecydowana większość moich sesji powstała przy wykorzystaniu naturalnego światła, które uwielbiam!

Czy posiadasz pozwolenie na fotografowanie w Kościele?

Tak posiadam pozwolenie z kurii Legnickiej, dzięki czemu wiem jak fotografować uroczystość w taki sposób, by nikomu jej nie zakłócać i stać się dla Was niezauważalna 🙂

/ ZOBACZ JAK PRACUJE /

mój styl

Chciałabym, żebyście w tym wyjątkowym dla Was dniu – zapomnieli o tym, że wynajęliście fotografa i skupili się na sobie, swoim szczęściu oraz celebrowaniu tego dnia najlepiej jak potraficie. Bo to tylko JEDEN dzień. Dlaczego nie martwcie się tym, jak wyglądacie, co powinniście zrobić według harmonogramu, jak macie się ustawić do zdjęcia, bo to nie jest istotne. Nie jestem reżyserką, tylko reportażystką. Doceniam, zauważam i uwieczniam to, co jest w tym dniu najpiękniejsze. Uwielbiam jasne zdjęcia, radość, autentyczność i prawdziwe emocjeNaprawdę, wystarczy mi zaufać.Nie ustawiam Was, nie musicie sztucznie pozować i uśmiechać się do zdjęć. Zawsze staram się pokazać Was z tej naturalnej strony, której na co dzień nie dostrzegacie i uwiecznić Waszą miłość w formacie JPG. Kiedy uśmiechacie się podczas pocałunku, kiedy wzruszacie się na przysiędze, kiedy bawicie się na weselu tak, jakby świat nie istniał… TO JEST NAJWAŻNIEJSZE ! Bo jeśli Wy będziecie uśmiechnięci, naturalni i szczęśliwi, to na moich zdjęciach zawsze będziecie wyglądać pięknie.

OPINIE KLIENTÓW

A co do zdjęć – jeju są cudowne!!! Bardzo Ci dziękujemy !!! Zawsze wiedziałam, że wybór Ciebie na nasz ślub to była najlepsza decyzja! Boże tyle zdjęć…Tyle wspomnień.. każde zdjęcie ma to coś w sobie. Każde jest piękne!!!! Wyjątkowe!!!! oglądałam je już kilkanaście razy… i za każdym razem nie mogę się napatrzeć… każdy z naszych gości jest na zdjęciu. Każdy uśmiechnięty.. no szok!!! Niedługo będę drukować do ramek i tu powiem Ci że wybranie tylko kilku będzie graniczyło z cudem.. z chęcią bym wszystkie powiesiła na ścianie bo są tak piękne!!! Dziekujemy kochana!!! Powtórzę się ale … JESTEŚ NAJLEPSZA!!!!
Natalia i Daniel
Hej Patoszka ❤ chcielibyśmy Ci bardzo podziękować za wszystko ! Album jest przepiękny , Piotruniu mój mówił jak oglądał że ma ciarki , ja z reszta tez. Miło było przypomnieć sobie te najważniejsze momenty . Prezentacja całego albumu jest jednym wielkim sztosem , i ten mały upominek tez 😀 dziękujemy !!!
Jedziemy jutro do ikei , muszę kupić piękny regał na który pierwsze co to postawie ten album 😀
Sara i Piotr
Hmm…co tu dużo pisać. Patrycję poznajesz na początku po uśmiechu i zaangażowaniu. Od startu jej głowa jest pełna pomysłów, zaraża swoim optymizmem, atmosfera która tworzy daje poczucie luzu i komfortu, a obiektyw w jej rękach staje się Twoim przyjacielem.
Bardzo dziękujemy za wszystko! Zdjęcia są kozackie, myślę, że jeszcze nie raz się spotkamy. Wszystkiego co dobre!
Tomek i Alicja
Patrycja- dziękujemy za to, że towarzyszyłaś nam w tak wielkim dniu dla nas! Uwieczniłaś najszczęśliwsze chwile naszego życia. Fotografie są świetne, a Twoje pomysły niebanalne. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem ujęć jak i jakości zdjęć. Cieszymy się, że to właśnie Tobie zaufaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Dla wszystkich którzy jeszcze zastanawiają się nad wyborem fotografa ślubnego- polecamy Patrycję z czystym sumieniem!
Rafał i KInga