KONSULTACJE

Szkolenia dla fotografów

Chcesz wznieść swój biznes fotograficzny na wyższy poziom?

Brakuje Ci pomysłu na rozwój swojego biznesu fotograficznego? Umiesz robić zdjęcia, ale nie umiesz dobrze ich sprzedawać? Potrzebujesz pomocy w obróbce zdjęć? Cierpisz na brak zleceń i klientów? Jesteś na początku swojej drogi i nie wiesz od czego zacząć? Szukasz swojego stylu? Masz problem z wyceną swoich usług? Nie wiesz jak skutecznie budować swoją markę w sieci? Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy i motywacji? Jestem tutaj, żeby Ci pomóc. Stworzyłam swój indywidualny plan szkoleniowy 1:1 w którym skupimy się w 250% na Twoich wyzwaniach, mocnych stronach i rozwoju Twojego biznesu. Każdy z Nas jest inny i zasługuje na to, by traktować go wyjątkowo. Tak samo, jak traktujmy NASZYCH KLIENTÓW.  TO SZKOLENIE JEST O TOBIE I DLA CIEBIE! Z przyjemnością podzielę się z Tobą moją 10 letnią wiedzą o fotografii, pozytywną energią i miłością do zdjęć. 

KONSULTACJE 1

NAUCZ SIĘ ZE MNĄ FOTOGRAFII

Cześć! Jestem Patrycja i od 9 lat zajmuje się fotografią i mam w tym wieloletnie doświadczenie, którym chciałabym się z Tobą podzielić. Kiedy ja zaczynałam – nie było takich lekcji, kursów i osób, które krok po kroku pokazały by mi, jak postawić swój biznes fotograficzny i móc bez żadnych przeszkód robić to, co kocham, uszczęśliwiać ludzi i jednocześnie zarabiać. Chcę dać Ci wiedzę, wsparcie i odpowiednie narzędzia do rozwoju i efektywnej pracy jako fotograf.

Jak mogę Ci pomóc?

doradztwo

Masz konkretne, fotograficzne pytanie z którym nie potrafisz sobie poradzić? Chcesz, żebym oceniła Twoje portfolio lub stronę? Napisz do mnie email i chętnie Ci pomogę i doradzę!
email / 100 zł

sesja ze mną

Stwórzmy razem Twoje piękne portfolio i spotkajmy się na sesji! Pomogę Ci opanować tryb manualny w aparacie, nauczę Cie współpracy z modelami, poprawimy technikę i wykorzystamy na maksa sprzęt, który masz!
2h / 800 zł

obróbka

Masz problem z obróbką zdjęć? Nie ogarniasz Lightrooma lub Photoshopa? Spotkamy się, pokaże Ci moje triki obróbkowe, żeby Twoje zdjęcia były spójne i profesjonalne.
2h / 600 zł

marketing
/biznes

Nie wiesz jak zyskać pierwszych klientów? Nie umiesz sprzedawać swoich zdjęć? Nie masz pomysłu na lepszy marketing i budowanie własnej marki? Chcesz by Twoja pasja stała się Twoim biznesem?
2h / 600 zł

KONSULTACJE 2
MOJA AUToRSKA

KOLEKCJA PRESETÓW

Wznieś swoją obróbkę na wyższy poziom! Moja kolekcja presetów do programu Lightoom / Lightroom Mobile / Photoshop ( ACR ) pomoże Ci usprawnić pracę nad obróbką zdjęć, zaoszędzi Twój czas i nada Twoim zdjęciom “tego czegoś”.